Vinç Revizyonları

You are here: Home » Vinç Revizyonları

Vinç Revizyonları – Modernizasyonları

Vinçleri gerekli standartlara uygun olmayan işletmelere verilen bir hizmettir. Sorunları olan vinç sistemleri ilk önce kendi üzerinde tadilatlar yapılarak iş güvenliğine uygun hale getirilmeye çalışılmaktadır. Gerekli olan kontrol kuruluşlarından onay alınarak işletme sahiplerine teslim edilmektedir.

Tadilat bedellerinin toplamı yeni vinç sisteminin fiyatına ulaştığı takdirde, eski vinç sistemine bir bedel belirlenerek tarafımızca alınır, yerine standartlara uygun yeni bir vinç sistemi teslim edilir.

Modernizasyon çalışmalarımızdaki amacımız, standart dışı ve iş güvenliği raporlarından yoksun ve tehlike arz eden vinç sistemlerini işlevsel hale getirmektir. Modernizasyon hizmeti kapsamında kaldırma grubu değişiminden komple elektrik sistemi değişimine kadar her türlü hizmeti veren firmamız, bu vinçlere uygun belgelendirmeler de yapabilmektedir.

Gezer köprülü: Monoray ve çiftkiriş arabalı vinç revizyonları, yenileştirmeleri yedek parça teminleri.
Portal vinçler: Portal vinç revizyonları, modernizasyonları ve portal vinç imalatları.
Pergel vinçler: Kolonlu, duvar konsol pergel vinçlerin modernizasyonu ve imalatları, 180,270 ve 360 derece dönerli tahrikli ve tahriksiz sistemler.
Elektrikli halatlı vinçler, ceraskallar: Kedy marka çelik halatlı elektrikli vinç imalatları

Tüm işletmelerde çalışan vinçlerin yaş ortalaması yaklaşık olarak 10 yaşın üzerindedir. İş güvenliği yönetmeliklerine göre kullanımları sakıncalı olan bu eski model vinçlerin bakımlarını ve modernizasyonlarını yapmak firmamızın görevleri arasındadır. Uygun olmayan vinçler bedelleri karşılığında alınıp yerine yönetmeliklere uygunluk sağlayan yeni vinçler önerilmekte ya da satın alınması sağlanmaktadır.

Modernizasyonlar ile müşterilerimizin ellerinde bulunan mamuller değerlendirilmekte ve müşterilerimiz yeni vinç alımında kazançlı olmaktadır.