Hakkımızda

You are here: Home » Hakkımızda

Vinç Doktoru Kaldırma ve Taşıma Makinaları A.Ş.

Vinç Doktoru; vinç sistemleri imalat, satış ve servis hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir. Firmamız;  vinç, kaldırma ve taşıma makinaları üretip kullanan, yüklerini kaldırmak için gerekli aparatlara ve düzeneklere sahip olmayan firmalara çözümler üretmektedir.

Sektörü incelediğimizde, yıllardır vinç üretimi yapılan ülkemizde imalatçıların tamamına yakınının kaldırma grubu ürettiğini tespit ettik. Ülkemizde kaldırma grupları ve vinç sistemlerinde kullanılan aparatları, ataşmanları ve komponent üretip satış hizmeti veren firmaların  sayısı yurt dışına kıyasla yetersiz kalmaktadır.

Talepleri dinleyen ve çözüm üreten Vinç Doktoru; kaldırma ve taşıma makinaları sektöründeki bu açığı kapatmak, vinçlerinizin ve her türlü kaldırma makinalarının kanca altı sorunlarını çözmek ve tecrübelerini müşterilerine yansıtmak amacı ile yola çıkmıştır. Doktor mantığı ve titizliği ile vinç kullanıcılarının ve vinç imalatçılarının sorunlarına çözüm bulmayı kendine  görev edinmiştir.

Firmamız, tüm vinç marka ve modellerine ait yedek parça, bakım, servis ve modernizasyon hizmeti sunarak sektördeki çözüm ortağınız olmaktadır. Kaldırılan yük ile kaldırma grubu arasında emniyetli bir şekilde koordinasyon görevi yapan aparatların doğru seçilmesi işletme verimliğini artıracaktır.

Temel amacımız:

  • Vinç enerji sistemlerinin verimliliğini ve emniyetini arttırıcı alternatif ürünleri müşterilerin kullanımına sunmak,
  • İhtiyaca göre yeni aparatlar teklif etmek veya mevcut vinç ünitelerine modernizasyon yapmak,
  • Geçici çözümler yerine kalıcı çözümler üretmek,
  • Pahalı ürünü değil ihtiyaç olan ürünü sunmak,
  • Tüm vinç imalatçılarının taleplerini yerine getirmek,
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak.ÜRÜN YELPAZEMİZ:  Vinç, Sabit Vinç, Monoray Vinç, Kedi Arabalı Vinç, Halatlı Vinç, Zincirli Vinç, Tek Kiriş Köprü Vinç, Çift Kiriş Köprü Vinç, Portal Vinç, Pergel Vinç, Vinç Köprü Başlık Grupları, Vinç Kancaları, Vinç Aparatları, Forklift Aparatları, Mobil Vinç Kaldırma Aparatları, Vakum Aparatları, Vakumlu Kaldırma Aparatları, Coil Tong, Yassı Ürün Kaldırma, Palet Kaldırma, C Kanca, Vakumlu Cam Levha Kaldırma, Sac Kaldırma, Kağıt Bobin Kaldırma, Boru Kaldırma, Sanayi  Boru Kaldırma, Vakumla Boru Kaldırma, Vakumla Levha Kaldırma, Rulo İçten Kaldırma, Kaldırma Traversleri, Kablo Sarma Tamburu, Kablo Toplama Tamburu, C Profil, Kablo Arabası, Yüksek Stoklama Vinçleri, Vakumlu Kaldırma Makinaları, MOBILIS FELS Ürünleri, Vinç Ataşmanları, Eloksal Kaplama Vinçleri, Kromat Vinçleri, Kromat Kaplama Vinçleri, Kataforez Vinçleri, Vinç Sapanları, Mekanik Ceraskal, Elektrikli Ceraskal, Vinç Enerji  Barası, Vinç Kumandası, Vinç Uzaktan Kumandası, Vinç Yedek Parça, Vinç Servis Hizmetleri, Vinç Bakım Hizmetleri