Motorlu Rulo Dıştan Kaldırma AparatıSac ticareti, rulo dilme ve levha imalatı yapan işletmeler için rulo kaldırma ve taşıma en zor işlemlerden biridir. Çoğu işletme kaldırma ve taşıma işlemini C kanca ile yapmakta ve dengesiz yük kaldırma, yük düşürme riski, geniş stoklama alanları, iş güvenliğinden sorunları ve verimsiz çalışma gibi problemler ile karşılaşmaktadırlar. İşletmelerde bu sorunları gören firmamız uzman olduğu kanca altı aparatlarında ekonomik ve kaliteli ürün sunma yöntemleri üzerinde AR-GE çalışmalarına yönelmiş ve rulo kaldırma aparatını piyasaya sürmüştür.

Kullanılan Bu Aparat Sayesinde İşletmeler Kazançlı Duruma Geçerler.

Dar alanlarda daha fazla stoklama: Çalışmak için kol genişliğinden biraz daha fazla (450mm) alana ihtiyaç duyduğundan ruloları birbirlerine çok daha yakın bir şekilde depolanabilir. Düşük yüksekliği sayesinde tavan yüksekliği düşük işletmelerde de kolaylıkla kullanılabilir.

Verimli çalışma: Tek bir kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanıla bilmesi sayesinde iş gücünden ve zamandan tasarruf sağlar.

Dengeli yük kaldırma: Ruloları tam merkeziden yakalayarak dengeli bir şekilde taşınmasına olanak sağlar.

 

Güvenlik Sistemleri;

  • Sıkma algılama sistemi sayesinde malzemeye zarar vermez,
  • Delik algılama sistemi rulonun merkezi dışında kolların kapanmasını engelleyerek malzemeye zarar gelmemesini sağlar,
  • Yük algılama sistemi yükte iken yanlışlıkla kolların açılıp yükün düşmemesini sağlar
  • Malzemeye zarar vermeme özelliğini ortadan kaldıran ped sistemi,

 

İş güvenliğinin Avrupa Birliği normlarına uygunluğu istenen işletmelerde bu tip aparatlar vazgeçilmez olacaktır.

Aparatlarımızın tümü yerli imalat olup fiyatları caziptir. Bundan dolayı her işletme ürünlerimize kolayca sahip olabilecektir. Bu konuda da Türkiye’nin bu alanda tek üreticisi olan firmamız, firmalara her türlü teknik ve eğitim desteği sunma garantisi vermektedir. Amacımız her işletme için uygun fiyatta rulo kaldırma aparatı kullanımı sağlamaktır.